Список всіх МФО України 2023

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0
Швидко Гроші
Відгуки: 2
Selfie Credit
Відгуки: 0
AlexCredit
Відгуки: 5
CreditPlus
Відгуки: 4
Miloan
Відгуки: 3
Tengo
Відгуки: 0
AvansCredit
Відгуки: 0
Є-гроші
Відгуки: 13

Акції МФО

МФО – досить поширена абревіатура, але не всі знають, як вона розшифровується. Насправді все просто: МФО – це мікрофінансова організація, яка займається видачею мікрозаймів  (позик на невеликі суми та на короткий проміжок часу). Їхня історія почалася в Бангладеш: для мешканців цієї бідної країни ідея стала справжнім порятунком. Звідти мікропозики поступово поширилися на весь світ, і, згодом МФО стали популярними й в Україні.

Чому кредити онлайн в МФО стали популярними

Мікрозайм – це найпростіший і найзручніший спосіб покращити фінансове становище на короткий термін, наприклад, до зарплати. Також їх беруть, якщо потрібно терміново купити дорогі ліки або, наприклад, коли зламався телефон.

Та це не всі причини, а й гарний спосіб виправити кредитну історію та повернути собі довіру великих кредитних компаній.

Плюси та мінуси мікропозик в МФО

У мікрокредитування є кілька основних плюсів – це швидкість оформлення кредиту 24/7 та без відмов, миттєве отримання коштів після схвалення заявки, прозорі умови угоди та можливість отримати кредит на карту в МФО навіть тим людям, які мають погану кредитну історію.

Щодо мінусів, то це досить невелика сума позики, особливо якщо вона оформляється вперше, а також високі відсотки при продовженні терміну повернення кредиту.

Які основні вимоги до позичальника в МФО України у 2023

МФО в Україні не так суворо відбирають клієнтів, як банки, але все ж певні вимоги є і у них. Для того, аби взяти онлайн кредит в МФО потрібно бути громадянином України, що підтверджує паспорт чи ID-картка. Також потрібен ІПН. У заявці вказуються і способи зв’язку – номер телефону та електронна пошта. Багато МФО в Україні видають кредити без перевірки кредитної історії та платоспроможності позичальника.

Як вибрати МФО в Україні для оформлення кредиту у 2023

Мікрокредит – це зовсім не довічна кабала, хоча така думка і поширена. Це дійсно дуже зручна послуга, яка дозволяє швидко вирішити фінансову проблему. Але лише за умови, що обрано організацію, яка заслуговує на довіру.

Щоб правильно вибрати, перш за все слід звертати увагу на відгуки клієнтів, які вже користувалися послугами конкретної МФО. Їх можна прочитати в інтернеті, найкраще – на сторонніх форумах та сайтах.

Другий шлях – рекомендації знайомих. Якщо людина, яка заслуговує на довіру, скористалася послугами МФО і її все влаштувало, значить, до цієї кредитної компанії можна звертатися.

Як правило, заслуговують на довіру відомі компанії, що на слуху в кожного українця. Вони цінують свою репутацію, тому працюють чесно.

На нашому сайті FinProm представлений повний перелік усіх МФО України. Використовуючи цей список МФО ви легко зможете підібрати надійну компанію, почитати відгуки і оформити кредит онлайн 24/7.

Як оформити онлайн-кредит в Україні в МФО

Процес оформлення кредиту в МФО дуже простий. На сайті обраної мікрофінансової організації потрібно заповнити невелику заявку із наданням скан-копій усіх необхідних документів. Після цього треба дочекатися результатів перевірки, що зазвичай займає не більше півгодини. Як тільки заявку буде схвалено (а відмов дуже мало), гроші просто приходять на вказану картку.

Що потрібно знати після оформлення кредиту в МФО

Незважаючи на таку простоту отримання, до кредиту від МФО слід ставитись так само серйозно, як і до кредиту від банку, не допускаючи прострочок у виплатах, оскільки це спричинить пеню та збільшення відсотків. Крім того, мікрофінансові організації зазвичай дозволяють погасити позику достроково, при цьому жодних штрафів не буде.

Добросовісний позичальник, котрий часто користується послугами конкретної МФО, з часом може розраховувати на солідніші суми позики.

Онлайн кредити в нових та маловідомих МФО

Нові мікрозайми в Україні з’являються із завидною регулярністю. Ця ніша фінансових послуг розвивається дуже активно, а попит на маловідомі кредити онлайн постійно зростає. Однак багато людей зловживають мікропозиками і часто мають прострочення в декількох МФО. Цей факт призводить до суттєвого погіршення кредитної історії. При цьому, навіть якщо погасити всі кредити, слід у кредитній історії залишається “поганим” на довгий час і багато МФО, що давно існують, таким клієнтам не видають мікрозайми.

Нові МФО коли виходять на ринок намагаються якнайшвидше наростити клієнтську базу, тому вони часто знижують поріг вимог до клієнтів та видають нові кредити онлайн без відмови, з простроченнями та без перевірки кредитної історії.