Онлайн кредити під 0 відсотків

Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0
Швидко Гроші
Відгуки: 2
Selfie Credit
Відгуки: 0
AlexCredit
Відгуки: 5
CreditPlus
Відгуки: 4
Tengo
Відгуки: 0
AvansCredit
Відгуки: 0
Є-гроші
Відгуки: 13
Money4you
Відгуки: 1
Качай Гроші
Відгуки: 4
CreditKasa
Відгуки: 222
Click Credit
Відгуки: 1
Moneyveo
Відгуки: 12

Акції МФО

Багатьом людям на Землі хотілося б жити в ідеальному утопічному світі, де немає матеріальних проблем, не потрібно працювати, немає воєн і конфліктів. Однак, реальність така, що ми живемо в цивілізації, основою успіху в якій, є правильні економічні та ринкові відносини. А в такому світі гроші – найважливіше мірило спроможності і можливостей.

Цілком природно, що у світі ринкових відносин хтось має багато грошей, комусь вони не потрібні, а комусь потрібні в той момент, коли їх немає під рукою.  Саме така необхідність призвела до виникнення такої пропозиції, як кредитування.

Що таке кредит знають всі. В рамках цього поняття об’єднуються кредитор (той, у кого є надлишок грошей і він може їх видати для використання з вигодою для себе у вигляді відсотка за користування) і позичальник (той, кому потрібні гроші і він готовий заплатити за їх використання).

Пропозицій кредитування в Україні достатньо. Однак, людина істота корислива. І зрозуміло, що будь-який позичальник хоче за користування чужими грошима заплатити якомога менше, а багато хто хоче навіть нічого не платити.

Але чи можливо в Україні знайти гроші в борг без відсотків? Ми відповідаємо ствердно. Можливо! При чому, навіть в банку, можна отримати гроші в кредит під 0%!

Можливі способи взяти кредит без відсотків

Відразу ж обмовимося, що взяти, наприклад, іпотечний кредит або кредит на покупку авто під 0% не вийде. Такі кредити видають банки, і їм немає ніякої вигоди в тому, щоб роздавати гроші для безкоштовного використання.

Однак, якщо Вам потрібна відносно невелика сума, скажімо до 10000-15000 гривень на короткий термін, то шанси є.

Основні варіанти у Вас такі:

 • Взяти гроші в борг у друзів/рідних/знайомих;
 • Замовити банківську кредитну картку з пільговим періодом (грейс-період);
 • Безвідсотковий кредит на карту в мікрофінансових організаціях (МФО);

Беремо в борг у знайомих або родичів

З одного боку людська взаємовиручка – один з культурних аспектів співіснування соціального суспільства. З іншого боку давно відомо, про генетичний егоїзм людини, який йде корінням в глибокі тисячоліття. Однак, багато людей готові пожертвувати, якщо не останнім, то багато чим, щоб допомогти ближньому.

Якщо Ви товариська людина, коло Вашого спілкування складають успішні і заможні люди, Ви чуйний і не жадібний, то не буде злочину в тому, щоб попросити грошової допомоги у друзів, сусідів, родичів або колег по роботі. Також можна розглянути варіант отримати в борг, попросивши про це директора на Вашій роботі. Шанс є і напевно Вам вийде зайняти деяку суму.

Дотримуйтесь етики при побудові грошових відносин зі знайомими
Щоб ваш обов’язок не став причиною трансформації друга у ворога, дотримуйтесь наступних правил:

 • Документ зміцнює відносини. Якщо Вас попросять написати розписку – не відмовляйтеся. У більшості випадків – це формальність, а для кредитора – підстраховка. Ви набагато збільшите довіру, якщо першим запропонуєте написати розписку;
 • Приготуйтеся до відмови. Відмова – це не кінець світу. Є люди, які принципово не люблять брати і давати в борг, щоб не псувати відносини. Можливо, у когось просто немає можливості в даний момент Вам допомогти. Нічого страшного. Просіть ще у кого-небудь;
 • Дотримуйтесь визначених умов, встановіть формальний графік погашення. Назвати конкретний термін – це добре, але якщо Ви в період використання грошей будете частково погашати зобов’язання – це буде ідеально;
 • Не зловживайте довірою, постійними проханнями взяти в борг. Якщо у Вас регулярно не вистачає грошей – замовте краще кредитну картку. Якщо ситуація хронічна – спробуйте внести корективи у фінансову складову життя.

Моментальні кредити під 0% від МФО

Ви здивуєтеся, але в Україні є велика кількість мікрофінансових компаній, які готові видавати мікропозики під 0%. Правда, є кілька нюансів.

За законом, забороняється реклама і надання кредитів під 0%. Тому формально, в більшості МФО, які практикують подібні умови, Вам запропонують швидкий кредит під 0,01% в день.

Наприклад, якщо Ви візьмете кредит сумою 1000 гривень на 10 днів, до повернення буде  сума – 1001 грн. Погодьтеся, що 1 грн. переплати – це дрібниця, тому такий кредит можна назвати безвідсотковим.

Кредит під 0% в МФО видаються тільки новим клієнтам. Якщо Ви захочете взяти кредит повторно, то він вже не буде безпроцентним.

У чому ж сенс такої щедрості? Невже 1 грн. заробітку може зацікавити фінансовий бізнес?

Вся вигода в роботі на перспективу. За статистикою, кожен новий клієнт мікрокредитної організації, звертається за повторним кредитом 6-7 разів. Ось саме на цих повторних видачах і заробляють МФО.

Сервісів онлайн-кредитів, які видають першу позика на карту під нуль досить багато, а нові МФО з’являються із завидною регулярністю. Тому у позичальників є відмінна можливість скористатися подібною пропозицією кілька десятків разів.

Що б кредит під нуль став дійсно безвідсотковим, необхідно дотримуватися головного правила – своєчасне погашення позики. Пам’ятайте, що лише за один день прострочення Вам можуть нарахувати штраф у розмірі 200-300 гривень. Крім того, починаючи з дня прострочення, Вам напевно будуть нараховувати пеню близько 2-3% за кожен день.

Як отримати онлайн кредит на карту під 0 відсотків за допомогою сервісу FINPROM?

Спеціально для любителів використовувати чужі гроші без відсотків ми зробили добірку мікрокредитних компаній, в яких Вам запропонують перший кредит онлайн під 0%!

Скористатися безвідсотковим позикою простіше простого:

Натисніть кнопку «Отримати гроші» під обраним сервісом;

 • У новому вікні відкриється сайт кредитної компанії;
 • Виберіть у кредитному калькуляторі необхідну суму позики та термін її використання;
 • Після цього потрібно зареєструвати особистий кабінет позичальника на сайті компанії;
 • Наступний крок – заповнення анкети на отримання кредиту;
 • Після заповнення анкети Ваша заявка відправляється на обробку;
 • У разі позитивного рішення, Ви отримаєте безвідсотковий кредит на вказану банківську карту.

Для оформлення заявки знадобитися:

 • Паспортні дані та податковий код;
 • Мобільний телефон та адреса електронної пошти;
 • Активна банківська карта.

Нагадаємо переваги онлайн кредитів:

 • Мінімум документів;
 • Без довідок про доходи;
 • Без застави та поручителів;
 • З поганою кредитною історією;

Можлива автоматична видача кредиту, без дзвінків і цілодобово.

Банківська карта з безкоштовним періодом користування

Мільйони людей по всьому світу давно оцінили зручності і переваги використання банківської кредитної картки. Погодьтеся, мати при собі в будь-який момент 20-30 тисяч гривень дуже зручно.

Найголовніша перевага кредитки – це пільговий період використання – грейс-період. Саме цей факт перетворює карту в банківський безвідсотковий кредит. Як правило, такий період становить близько 50-60 днів.

Наприклад, в Приват Банку пільговий період – до 55 днів. Дата обліку – 25 число кожного місяця. Припустимо, Ви оплатили покупку 10 жовтня, використавши 1000 грн. кредитної лінії. Тоді пільговий період складе 45 днів (до 25 листопада). Якщо Ви покриєте заборгованість 1000 гривень до зазначеної дати, то користування кредитом для Вас складе заповітні 0%!

Основні переваги користування кредитною карткою:

 • Невисокий відсоток за користування кредитом. На відміну від мікрокредитів з 1,5-2% в день, кредитна карта обійдеться в 4-5% в місяць;
 • Кредитні кошти завжди з Вами. Немає необхідності кожного разу замовляти кредит. Якщо кредитна лінія на карті активна, то її можна використовувати коли завгодно;
 • Можна підзаробити. Якщо у Вас на картці є власні гроші, на них Вам банк буде нараховувати 8-10% річних;
 • Кешбек, бонуси, програми лояльності. При активному використанні карти багато банків нараховують клієнту грошові бонуси. Ідея Банк, Монобанк і Альфа-Банк – повернуть частину грошей за покупки. Приват Банк робить нарахування за програмою Бонус Плюс;
 • Кредитка зручна в подорожі. Пошук обмінника валюти в іншій країні може викликати ряд проблем. Кредитна карта і тут виручить. Використовуйте її для розрахунків в будь-якій точці світу і забудьте про необхідність заздалегідь купувати валюту;
 • Високий рівень безпеки. Викрасти гроші з банківської карти істотно складніше, ніж витягнути гаманець з сумки. При втраті карти гроші також будуть в цілості.