Як заробити в декреті — декілька порад для майбутніх мам

Дата: 22-08-2019 | 147 | 0
Як заробити в декреті — декілька порад для майбутніх мам

Заробляти гроші не виходячи з дому — це і перспективно і приємно. Не потрібно вранці кудись йти або їхати у відрядження. Це просто ідеальний варіант для мам в декреті. Постійно бути зі своєю дитиною і, в той же час, заробляти. І дитина знаходиться під наглядом, і мама освоює нову професію, отримує нові знання і робить вагомий внесок у сімейний бюджет.

Багато жінок, з виходом у декретну відпустку, задаються питанням: Як же працювати так, щоб не відлучатися від дитини? І поступово всі приходять до одного і того ж рішення — фріланс.

Фріланс являє собою тимчасову роботу по замовленнях. Такий вид діяльності чудовий тим, що графік роботи можна складати самому, орієнтуючись на терміни виконання замовлень.

нижче представлені різні варіанти фрілансу, які можуть підійти абсолютно будь-якій людині. Варто тільки вибрати те, до чого, так би мовити, душа лежить.

Блогінг

Дуже поширений на сьогоднішній день вид діяльності. Блогінг підійде для цікавих особистостей, які знають, що розповісти своїм передплатникам і вміють робити це цікаво. Важливо тільки вибрати цікаву тему, в якій ви добре розбираєтеся, і сміливо починати підкорювати серця людей.

У наш час ведення блогу вже непросто додатковий заробіток, а основа бізнесу і напрямок пасивного доходу. При вмілому веденні своєї сторінки можна відмовитися від своєї основної роботи, так як блогінг достатньо перспектиний напрям для отримання доходу.

Монетизація улюбленого заняття

Якщо ви творча натура і рукодільниця, то половина справи вже зроблена. Можна успішно заробляти на своєму хобі. В'язання, створення прикрас, миловаріння – все це чудові заняття, які просто чекають, коли їх монетизують.

Все що вам потрібно так це завести спеціальний блог, де ви будете викладати свої вироби. Крім блогу можна розміщувати свою продукцію на спеціальних майданчиках з продажу.

Кулінарія

Якщо ви вмієте добре готувати або, хоча б, добре описувати процес приготування різних страв, то можете спробувати себе в копірайтингу.

Можна створити свій кулінарний блог, за умови, якщо ви вмієте готувати незвичайні страви, оригінальні торти і тістечка. Незвичайні, красиві торти користуються приголомшливою популярністю, що допоможе вам непогано заробляти на цьому.

Свій кулінарний YouTube канал

Крім блогу можна створити персональний YouTube канал, присвячений кулінарії. Тут ви зможете розміщувати відеоролики з різними рецептами, корисними порадами і цікавими секретами кулінарії.

Кредит під 0%

Продаж своїх малюнків, ілюстрацій і фотографій

Якщо у вас художній талант, то можна продавати свої портрети, пейзажі, ілюстрації через арт-майданчика або власний блог. Також існують фотобанки, через які можна розміщувати на продаж свої фотографії.

Створення сайтів

Для роботи в цій сфері не потрібно спеціальної освіти або знання мов програмування. Для успішної роботи варто тільки освоїти будь-яку платформу по створенню сайтів. Ознайомившись з платформою, можна відразу приступати до створення віртуальних сторінок на продаж, що в подальшому дозволить непогано заробляти.

Резюме

Заробляти, перебуваючи в декреті, абсолютно реально. Для реалізації цієї можливості необхідно тільки визначитися зі своєю нішею. Існує безліч прикладів того, що жінки, вже вийшовши з декретної відпустки, кидають свою основну роботу і продовжують вести свою власну справу, причому дуже і дуже успішно.

Відгуки і коментарі