Як заробити в інтернеті: поради для новачків

Дата: 16-08-2019 | 230 | 0
Як заробити в інтернеті: поради для новачків

Багато людей, які ще не володіють досвідом заробітку в інтернеті, задаються питанням, чи реально взагалі заробити в мережі. Зараз вже достатньо інформації з цього приводу, а в різні шахрайські способи заробітку вже майже ніхто не вірить. Тепер ера інформаційних технологій цілком розкрила нам свої можливості, якими ми раніше не мали.

Кожен з нас хотів би доповнити свій основний заробіток або навіть змінити основну роботу на більш прибуткову і комфортну діяльність. Проте все ще знаходяться люди, які сумніваються в тому, що заробити за допомогою інтернету можливо. Швидше за все, причина цього судження полягає в простому незнанні всіх можливостей і особливостей всесвітньої мережі. А їх, треба відзначити, стає все більше з кожним роком.

Так як же саме заробити в Інтернеті? Варіантів дійсно більше, ніж ви думаєте, але якщо ви новачок, слід починати з чогось простого, де не потрібні спеціалізовані знання, а якщо й потрібні, то їх також легко можна знайти в інтернеті. Спробуємо детально розібрати кілька найвідоміших способів, таких, як: копірайтинг, переклад текстів, фотостоки, створення свого сайту.

Отже, приступимо!

Заробіток на копірайтингу

Копірайтинг — особлива професійна діяльність з написання статей для сайтів та блогів, а також презентаційних або рекламних текстів. Зараз в інтернеті під копірайтингом розуміють написання практично будь-яких статей, призначених для публікації, при цьому вони не обов'язково повинні бути рекламного характеру. Стати копірайтером може практично кожен. Досить володіти хорошим знанням російської мови, вміти грамотно писати, а також наполегливо прагнути досягти хороших результатів у цій справі.

Якщо писати нові тексти "з голови" вам поки ще складно, спробуйте себе в рерайтингу. Цей вид роботи з текстами відрізняється лише тим, що ви створюєте статті, спираючись на вже існуючу в мережі інформацію. Щоб створити якісний рерайт, краще спиратися відразу на кілька текстів. Так у вас буде більше шансів створити дійсно унікальну статтю, яка майже нічим не буде відрізнятися від копірайту.

Переклад текстів

Суміжною діяльністю також є переклад текстів. Хороші перекладачі, які ретельно працюють над текстом, завжди користуються попитом. Останнім часом автоматизовані програми з переведення стали більш просунутими, за рахунок чого з'явилося набагато більше шахраїв, що видають автоматичний переклад за свою власну роботу. Саме тому грамотні перекладачі цінуються серед замовників.

Знайти замовлення з перекладу статей ви можете на біржах фрілансу, в соціальних мережах, на форумах, а також ви можете звернутися до власників сайтів, запропонувавши їм свої послуги. Бажано підготувати гарне резюме і портфоліо.

Кредит під 0%

Заробіток на продажу фотографій

Цей вид заробітку — явний приклад того, що хобі може приносити не тільки задоволення, але й гроші. Зараз майже у кожної людини є цифровий фотоапарат або хороша камера на смартфоні. Якщо трохи потренуватися і зробити штук десять оригінальних, унікальних фотографій, їх можна продати за досить непогану суму. Для цього в інтернеті є фотобанки і фотостоки — спеціальні біржі фотографій. Тематика знімків абсолютно не обмежена. Ви можете створювати абстракції, пейзажі, натюрморти, портрети людей, фотографії тварин.

Зайнятися таким видом заробітку може абсолютно будь-яка людина з фотоапаратом. Необхідно лише зареєструватися на всіх фотобанках, які тільки зможете знайти. Знання англійської також буде великим плюсом, так як на зарубіжних фотостоках фотографію можна продати значно дорожче.

Заробіток на створенні власного сайту

Створення власного сайту-вельми непростий і трудомісткий процес, який також вимагає інвестицій. Цей вид діяльності швидше пов'язаний з бізнесом, а не з роботою. Однак надскладних дій виконувати не доведеться, особливо якщо ви будете делегувати значну частину робіт. Щоб робити все поетапно і грамотно, найкраще пройти спеціальні відеокурси, в яких представлена детальна інформація, як і що потрібно робити. Є безліч прикладів людей, які, будучи абсолютними новачками, примудрялися створити вельми прибутковий бізнес в інтернеті на основі власних сайтів.

Отже, заробити на створенні сайту можна досить непогану суму. Заробляти ви будете на рекламі, продажу посилань і багатьма іншими способами, потрібно лише вивчити способи монетизації і адаптувати сайт згідно з їхніми вимогами.

Все вищеописане доводить, що заробити в інтернеті цілком реально, головне не лінуватися і йти до намічених цілей! На початку шляху вам буде складно, але не варто опускати руки. Навіть якщо ви зіткнулися з невдачами, якщо вам відмовили в оплаті, не сумуйте, через це проходить кожен початківець фрілансер.

Швидше за все, ваші перші проекти принесуть мало прибутку або зовсім виявляться збитковими. Однак краще знати про це заздалегідь і не розглядати дані види заробітку крізь рожеві окуляри. Щоб досягти успіху в заробітках онлайн, потрібно дуже багато і терпляче працювати. Як і на зазвичай роботі, потрібно набиратися досвіду і працювати над репутацією, створюючи свою базу клієнтів. А систематична праця обов'язково дасть свої плоди!

Відгуки і коментарі