AlexCredit

AlexCredit
4
Рейтинг: 66.7%
2
1-ий кредит під нуль відсотків, Знижки постійним клієнтам
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 100 - 13000 грн.
Строк кредиту: 5 - 30 днів
Cтавка, макс: 2,93 %/день
APR, макс: 1070 %
РРПС, макс: 95787 %
Телефон, гаряча лінія: +38 (044) 389-33-03, +38 (099) 618-64-64, +38 (097) 618-64-64, +38 (093) 618-64-64
Юридична особа: ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ"
Код ЄДРПОУ: 41346335
Адреса: 49041, ДНІПРОПЕТРОСЬКА ОБЛ., МІСТО ДНІПРО, СОБОРНИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ СТАРТОВА, БУДИНОК 9-А, 2-ПОВЕРХ
License: Нацкомфінпослуг: cвідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 930 від 08.08.2017, ліцензія від 17.08.2017
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

У житті будь-якої людини можуть статися непередбачені ситуації, коли терміново потрібна відносно невелика сума грошей. Наприклад, можна банально забути портмоне вдома і виїхати в інше місто без фінансів, а потім при поселенні в готель або заправці автомобіля виявити відсутність готівки. У цьому випадку допоможе АлексКредит, який надішле гроші на картку протягом кількох хвилин.

Умови кредитування в МФО АлексКредит

За роки своєї роботи МФО AlexCredit зарекомендувала себе виключно із позитивних сторін як і інші МФО України 24/7. Вона пропонує швидкі кредити під будь-які цілі. Ви можете взяти позику, і ні перед ким не звітувати, навіщо саме вам потрібні гроші. Лояльність до клієнтів – один із основних плюсів компанії.

Переваги МФО АлексКредит

Нові клієнти можуть оформити позику тут під 0,01% на день, що дуже вигідно та зручно – ви зможете вирішити фінансові проблеми практично без переплати за користування кредитними коштами. Також компанія часто проводить акції, надаючи знижки постійним клієнтам. Є система лояльності – кожен кредит за дотримання умов договору буде дешевшим за попередній.

Основні умови кредитування:

 • Максимальна сума першої позики – 6000 грн;
 • Максимальна сума повторної позики – 13 000 грн.;
 • Термін кредитування – до 30 днів;
 • Вік запозичальника – від 18 років;
 • Необхідні документи – паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Мінімальний термін кредитування – 5 днів. Ви можете погасити кредит в АлексКредит раніше обумовленого терміну, заплативши відсоток тільки за перші 5 днів, та не переплачуючи за ті дні, якими ви не скористалися. Компанія працює максимально прозоро та чесно – клієнти отримують вигідні умови та безвідмовні кредити онлайн, що дозволяють вирішувати фінансові проблеми ефективно та вигідно.

Розрахунок відсотків за кредитом в АлексКредит

Серед основних переваг МФО можна виділити такі моменти, як:

 1. Оформлення заявки та отримання кредиту на картку буквально протягом 10 хвилин. Подати заявку можна навіть уночі. Вам не потрібно нікуди їхати, чекати на початок робочого дня, простоювати в чергах багато часу. Такий підхід дає можливість максимально оперативно та зручно вирішувати фінансові труднощі.
 2. Все оформлення проходить онлайн - ви можете скористатися послугами, не встаючи з улюбленого крісла вдома, не виходячи з офісу або в будь-якому іншому місці. Наприклад, перебуваючи у ресторані у чужому місті, або стоячи на заправній станції на якійсь українській трасі.
 3. Немає необхідності надавати додаткові документи, крім паспорта та ІПН. Не потрібні довідки з місця роботи, виписки з банку. Для оформлення кредиту потрібен лише доступ до інтернету та карта будь-якого українського банку.
 4. Отримати онлайн кредити на карту під 0 можуть навіть клієнти, які мали проблеми із виплатою кредитів раніше – кредитний рейтинг не має великого значення під час розгляду заявки.

Що потрібно для оформлення онлайн кредиту АлексКредит?

Для того, щоб оформити онлайн позику в АлексКредит, потрібно лише зайти на сайт компанії та зареєструватися. Після реєстрації заповніть невелику анкету, яка містить питання щодо паспортних даних, місця роботи, додаткового заробітку і так далі. Після цього потрібно додати та верифікувати банківську картку – зробити це можна за допомогою BankID. Вибирайте необхідну суму позики та термін кредитування. Розгляд заявки займає кілька хвилин, після чого кошти будуть зараховані на вашу банківську картку.

Як погасити позику AlexCredit?

Ви можете погасити позику кількома способами:

 • В особистому кабінеті на сайті компанії;
 • У будь-якому відділенні банку;
 • За допомогою платіжного терміналу.

Реквізити для оплати вказані на сайті МФО, а також в особистому кабінеті та у договорі про кредитування.

Можливості особистого кабінету АлексКредит

В особистому кабінеті АлексКредит ви можете подати повторну заявку на кредит, а також отримати всю інформацію щодо поточної позики: термін оплати, відсотки, що накопичилися, і так далі.

Вхід в особистий кабінет АлексКредит

Як зв’язатися зі службою підтримки АлексКредит?

З усіх питань, пов'язаних з кредитуванням в AlexCredit, а також інших супутніх питань (оплата, пролонгація, проблеми з роботою сервісу тощо) ви можете звернутися за номерами технічної підтримки: +38 099 618 64 64, +38 097 618 64 64 +38 093 618 64 64.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

yasya310 yasya310 :

Регулярно брала на інших сервісах і тому впевнена, що кредитна історія хороша, вирішила взяти в Алекс Кредит, тому що обіцяють перший – під 0%, але чомусь відмовили…Не пояснюючи причини!

FinPromAdmin FinPromAdmin :

Спробуйте оформити кредит в інших команіях. У нас є підбірка компаній які видают перший кредит онлайн під 0%
https://finprom.net/compcatmfotag/kredit-pod-0/

Аватар WolfGun :

Алекс Кредит достаточно приятная и оригинальная МФО, по сравнению с массой шаблоных компаний. По первому кредиту не обманули, процентов действительно был мизер. Уже три раза выручали. Поддержка вежливая. Хамства и обмана не замечено. Если бы у меня спросили, я бы порекомендовал данный онлайн сервис.

Аватар Ольга :

Незнаю как дают.сначало добро дают все договор подтвердить,а потом отказ

FinPromAdmin FinPromAdmin :

Можемо порадити відправляти заявку на кредит в декілька компаній.