Депозит в банку – 5 ознак вигідного вкладу

Дата: 13-09-2019 | 207 | 0
Депозит в банку – 5 ознак вигідного вкладу

Депозити користуються попитом по всій країні через низку переваг. Цей відмінний засіб для накопичень допоможе вберегти гроші від інфляції або інших зовнішніх чинників. Але важливо знати, як дійсно вигідно вкласти свої кошти. Є кілька простих правил вигідного і зручного вкладу.

1. Найперше і найважливіше в будь-якому депозиті – процентна ставка

Заради відсотків і доходу люди вкладають гроші. Дуже зручно жити на відсотки, маючи в запасі велику суму. Тому так важлива процентна ставка. І, відповідно, висока ставка означає більший дохід.

Але при цьому дуже важливо розуміти, що часто на перший погляд висока й вигідна ставка – це не завжди гарна пропозиція. Цілком можливо, що за такою високою ставкою ховається умова або навіть кілька. Тому потрібно вибирати внесок із середніми ставками. Це означає, що якщо всі банки пропонують ставки за депозитами 8%, то ставка вище на 0,5-1% вважається вигідною. Але якщо ставка набагато вища, ніж середнє значення в інших банках, то слід поставитися до такого вкладу з обережністю. Можливо, банк ненадійний, і ви не тільки не отримаєте дохід, але й втратите свої заощадження.

2. Як отримати підвищену процентну ставку?

Багато банків дають її при відкритті депозиту через інтернет або мобільний додаток. Це зручна схема контролю своїх вкладів (особливо, якщо їх декілька). За допомогою онлайн-додатків можна легко управляти грошима, переказувати їх та економити час на відвідування банку.

3. Важливу роль в хорошому депозиті відіграє термін його дії

Є так звані стандартні терміни вкладів, які ви знайдете в кожному банку. Але набагато зручніше, коли внесок закінчується до потрібної вам дати. Це може бути що завгодно – новий рік чидень народження.

Тому більшість банків ввели систему довільних термінів, наприклад, будь-який термін з кроком в один місяць. За допомогою такої системи ви легко можете зробити внесок на будь-який зручний особисто вам час.

Кредит під 0%

4. Мало хто знає, що вклад можна поповнювати

Наступним правилом вигідного депозиту є можливість додаткових внесків. Це дуже зручний і практичний варіант для тих, хто має кілька вкладів з різними термінами та умовами. Якщо ви відкриваєте новий депозит і при цьому маєте бажання продовжити старий, то ви з легкістю зможете перевести гроші зі старого на новий. Не забувайте планувати як ви збираєтесь поповнювати вклад. Для цього має бути достатньо часу - точно більше тижня або двох.

5. І останнє правило, але, мабуть, перше за значимістю - чи надійний ваш банк?

Він обов'язково повинен бути учасником державної програми страхування вкладів, щоб у випадку, якщо банк втратить ліцензію або збанкрутує, ви отримали свої кошти назад.

Відгуки і коментарі