Як вижити та прогодувати сім’ю в умовах карантину

Дата: 26-03-2020 | 271 | 0
Як вижити та прогодувати сім’ю в умовах карантину

Нас не налякати пустими поличками в магазинах та відсутністю продуктів, адже старше покоління пам’ятає часи дефіциту. Проте молодь ще не стикалась так гостро з нестачею необхідних інгредієнтів на вранішній тірамісу чи суші. Стало незвичним запасатися великими об’ємами, аби рідше покидати домівки. До того ж, не всі можуть дозволити собі доставку додому.

Мнимые гости

Яким чином комфортно закупитись продуктами

Якнайкраще їздити у великі супермаркети, а не маленькі магазини біля домівки. По-перше, великі магазини не сильно підняли ціни на продукти першої необхідності. По-друге, туди впускають більшу кількість людей, бо мають велику територію. До того ж, маючи авто, отримуєте можливість приїхати до відкриття, коли народу найменше або ж за годину до закриття.

Пишіть список на кілька днів, додаючи в нього поступово пункти, аби не вийшло так, що захочеться вийти, як раніше, за кетчупом чи хлібом.

Набор еды

У Болгарії під час карантину серед техніки зріс попит на хлібопічки. Проте хліб можна випекти й в мультиварці, й у духовці. Може нарешті прийшов час освоїти дану навичку?

Навіть відомі кулінари нині активізувались й почали викладати ролики про те, як знизити рівень споживання, готувати прості, але не менш смачні страви з наявних продуктів й адаптувати різні заправки за відсутності преміум сегменту.

Не гребіть усе підряд: продуктові набори, що пропонуються відомими рітейлерами занадто спрощені.

Замовляйте онлайн

Багато сервісів пропонують безкоштовну доставку онлайн навіть через Нову пошту, дехто – з вельми скромною мінімальною сумою замовлення.

Перевага в тому, що в конкретному магазині може не бути потрібного товару, а в інтернет-магазині все відображено. Це безпечніше з точки зору контактної передачі вірусу. Адже працівники проходять медогляд і Ви не передаєте гроші з рук в руки.

Кредит під 0%

Як обійтись деякий час запасами хом’яка

Скромное блюдо

Випікайте смаколики вдома. Скільки забутих рецептів наших бабусь! Згадайте відомі з дитинства «горішки» і «грибочки», «хмиз», «мурашник»; у багатьох, збереглися навіть форми. Ностальгією та смаком ці ласощі переважать навіть сучасні вафлі, мафіни та брауні.

Відчиніть нарешті комору. В багатьох, в кого батьки у селі або мають дачі, є заповітні запаси варення, соління, соків, бакалії.

Прийшов час почати використовувати те, що накопичилось у морозилках: заморожені овочі, фрукти на компоти, різноманітні заготовки.

А пам’ятаєте, у Сільпо були акції на консервовані ананаси? Так, так, ще й на печінку тріски.

Зараз найкращий час для маленької благодійності

Цікавтесь у сусідів похилого віку або з інвалідністю, чи не потрібно їм щось прикупити. Така невеличка допомога буде дуже доречною для всієї нації. Не забувайте, що ці люди читають не електронні книги, тому не зайвим буде прихопити та подарувати цікавий роман.

Коли купуєте корм для домашніх улюбленців, візьміть трохи для тих, хто залишився поза увагою: вуличних та тварин у притулках.

Будьте терпимі до найближчих, позитивно налаштовані – це допоможе бути психологічно врівноваженим.

Весенний букет

Відгуки і коментарі