Карантин без паніки – від каршерінга до хікікоморі!

Дата: 17-03-2020 | 222 | 1
Карантин без паніки – від каршерінга до хікікоморі!

Начебто кожен з нас знає, що з приходом весни треба мити вікна, щотижня здійснювати генеральне прибирання в квартирі та протирати телефон після відвідування громадських місць. Та з приходом коронавірусної інфекції нормальне сприйняття таких простих речей змінюється.

Паніка – не найкращий порадник і зовсім не друг людині. Як в притчі, коли Чума збиралася забрати 5000 чоловік, а 45000 померли від страху. Найвірніше рішення – залишатися розсудливим, з тверезою оцінкою дійсності.

Поставтесь до карантину як до квесту

Замовляйте продукти, корм тваринам, ліки з доставкою. Зараз багато супермаркетів, ресторани й аптеки організували безконтактну доставку.

Порада стара і банальна, але вкрай важлива: забезпечте всім необхідним батьків, бабусь та дідусів. Не відправляйте до них онуків. У даній ситуації, це буде їм додатковим стресом і чималим шансом заразитися.

Якщо у Вас є авто – заправте повний бак бензину.

Щоб уникнути зараження в транспорті, спробуйте скористатися каршерінгом або довгостроковою орендою авто. Благо багато компаній знизили ціни, що дозволить звести користування громадським транспортом до мінімуму.

Використайте цей час для творчості

Сам Всесвіт говорить нам, що сьогоднішні події зблизять усіх нас, навчать не відкладати життя на потім і приділяти більше уваги близьким.

Виготовляйте маски, дезінфікуючий засіб власноруч, навчіть цьому Ваших дітей. Адже такі лайфхаки неодноразово знадобляться в житті.

Творчество

Вживайте більше фруктів та овочів: різні види капусти, яблука, морква, авокадо; гарбузове і льняне насіння; горіхи. Наприклад, авокадо добре відтіняє смак яблука і моркви, якщо все це дрібно потерти, авокадо нарізати дрібними кубиками, додати чорнослив і заправити олією.

Досліджуйте природу навколо

Миле серцю ясне сонечко – джерело вітаміну D. Прогулянка лугом за житловим масивом, в парку чи вздовж каналу дає життєву енергію і купу позитивних емоцій. Нарешті, можна без поспіху спостерігати, як прокидається природа, що  так повно дихає навесні!

Саме час вирушити на дачі і влаштувати там пікніки. У вогнищі й в грубці потріскуватимуть дрова, з радіоприймача – лунає приємна музика, над головою точно пролетить журавлиний ключ. І погода може виявитись надзвичайно динамічною: від проливного дощу до дощу з сонцем з переходом у теплий сонячний день. Можна вже скопати клумби, підбілити дерева і трохи прибрати територію. Робота неважка, зате вносить пожвавлення і різноманітність у звичний ритм життя.

Весна

Кредит під 0%

Розберіть авгієві стайні у себе вдома

Працюючи день у день, ми не маємо можливості мити і чистити в далеких кутах квартири так часто, як це потрібно. У ящиках кухонного чи письмового столу так важко дотримуватись  порядку! На меблеву стінку протирати пил багато хто лізе лише від безвиході.

Уборка в ящиках

Старі книги, що багато років захаращують полиці, бажано віддати в бібліотеки або продати. Одяг – перешити в техніці печворк, наприклад, у ковдру.

Адже прибирання корисне і для здоров'я і як трудотерапія – правильно діє на психіку. Як же приємно бачити своє житло сяючим, де кожна річ знайшла своє місце, немов на картинці з журналу!

Розбудіть в собі кулінара!

Приготовление еды

Якщо котлети здаються не такою вже вишуканою стравою, сміливо вмикайте замість набридлих новин кулінарні шоу і пробуйте повторити. Точно вийде ще смачніше, адже у кожної господині свої навички, вміння і бачення. Не повірите, але чоловікам теж цікаво побути в ролі шеф-кухаря і порадувати сім'ю незвичайною стравою високої кухні.

Запалюйте свічки, куплені для особливого випадку, так ще й не використані; зробіть вечір затишним у стилі хюгге, з келихом вина і в теплих шкарпетках.

Давайте грати в субкультуру

В Японії суспільство стурбоване явищем, коли молоді люди навмисно ізолюють себе від суспільства, проявляючи схильність до соціопатії. Їх називають хікікоморі. Деякі з них зовсім не контактують з людьми сидячи в чотирьох стінах багато років поспіль. Найчастіше їм доставляють їжу та інші необхідні речі рідні, під опікою яких хікікоморі й знаходяться.

Якщо можуть вони, можемо й ми, на час вимушеної ізоляції, побути трохи хікікоморі, тобто обійтись без оточення.

Прокрастинация у кота

Будь-який вірус загрожує життю, не тільки той, що з короною. Давайте разом розвінчаємо його!

Відгуки і коментарі

Аватар