Облаштовуємо робоче місце вдома правильно

Дата: 18-03-2020 | 222 | 0
Облаштовуємо робоче місце вдома правильно

На час вимушеної ізоляції, має бути позитивно тим, кому пощастило працювати віддалено. Та не все так просто: маленькі діти, домашні тварини, які так мило сплять поруч, закликаючи зробити те ж саме, стають неабияким відволікаючим чинником.

Нещодавно в інтернеті почався флеш-моб з фото робочих місць вдома. Мімішні знімки, де на ноутбуках сплять котики, собаки грають мишкою і несамовито радіють присутності господаря вдень, радують душу, але відразу видно, що абсолютно не налаштовують на потрібний діловий лад.

Дрес-код Вам в поміч!

Одягайтесь так само, як в офіс. Аж до легкого закритого взуття. Капці, сланці, сандалі, домашній халат не сприяють робочій обстановці.

Чітко сплануйте завдання на робочий день, аби не вийшло, що маючи можливість не витрачати на дорогу півтори-дві години, Ви працюєте надурочно.

На вихід милим котикам й не менш милим дітлахам

Як би жорстоко це не звучало, тримайте тварин в іншій кімнаті, інакше весь час відволікатиметесь.

Домашние любимцы

Попросіть дружину/бабусю зайняти дитину чимось довготривалим. Наприклад, замовте пазл на 5000 деталей чи всадовіть малювати. Інакше постійно будете чути: «Татку, давай пограємо!». Адже дитині важко пояснити, чому батько не може приділити йому уваги. Ось же він, поруч, вдома, а погратись не може.

Замовте дружині квіти з доставкою – це порадує її в непростий час і їй легше буде Вас не відволікати. А як же! Маленькі радощі ніхто не відміняв.

Кредит під 0%

Анулюйте бардак

Наведіть ідеальний порядок. Розкидані речі весь час маячитимуть перед очима. В офісі ж теж дотримуються певних ритуалів з речами. У кожної – своє місце. Вдома важливо створити середовище, максимально наближене до офісного.

Якщо сім'я велика і комп'ютер вдається поставити лише на кухні, вимийте після сніданку посуд, зробіть заготовки на обід. Наберіть печива, запас води, ліків, які Ви приймаєте, і всього того, за чим Ви зазвичай бігаєте на кухню протягом дня, щоб не відволікати щогодинним вештанням працюючу людину.

Грязная посуда

Дотримуйтесь тиші. Не мається на увазі, не розмовляти зовсім і надіти кляп дитині. Все ж в офісі повної тиші не буває, але в кого на справжній роботі не лунає з приймача музика, тому буде складно зосередитись при ввімкненому радіо.

Слідкуйте за циркадними циклами

Лягайте і прокидайтесь вчасно, як і раніше. Бо ж так і тягне повалятися довше, подивитись фільм допізна. У підсумку, продуктивний час розтікається.

Єврейський філософ Маймонід розробив концепцію середнього шляху. Попросту кажучи, слід уникати крайнощів, дотримуючись золотої середини. Тому важливо відволікатися на чай, каву, гімнастику.

Пийте достатню кількість чистої води, гуляйте на сонці і будьте здорові!

Відгуки і коментарі