Гайд київськими театрами під звуки повітряних тривог

Дата: 26-09-2022 | 311 | 1
Гайд київськими театрами під звуки повітряних тривог

Ми всі стараємось заради Перемоги, кожен у своїй сфері. Тож, якщо ми йдемо до театру, це не лише тому, що як і раніше, нам потрібні приємні враження, а ще й тому, що підтримуємо українське мистецтво. Тому любителі театру серед нас залишились. Отже, для зручності відвідування цих чудових місць гарного настрою, ознайомимось з особливостями їх роботи в умовах воєнного стану. Хтось перелаштувався ще з часів карантину, хтось досі не може оговтатись і зібратися. Проте, якщо знати деякі нюанси та бути готовим до певних незручностей, Ви зможете отримати максимум задоволення від відвідування культурного закладу й почуватися бажаним та цінним гостем!

Партер театра

Театр ім. І. Франка

Вистави починаються о 17:00, вони довгі, тому це дуже зручно. Задіяна лише камерна сцена ім. Сергія Данченка. Зала комфортна, не тісна, посадка каскадна, що дозволяє добре бачити з верхніх рядів.

Укриття обладнане прямо в приміщенні внизу.

Вистави ж основної сцени грають у театрі ім. Лесі Українки. Про це повідомляється і на сайті, і в квитку, але варто бути уважним, інакше доведеться пропустити відвідування буфету.

Пам’ятайте про рішення КОВА про заборону масових заходів у святкові дні, через що театр переносить показ деяких вистав! Таке відбувалось у серпні 2022 р., думаю, висновки зроблені.

Київська академічна майстерня театрального мистецтва Сузір’я

Це перший ангажементний театр в Україні, тобто артистів за договором запрошують до участі у виставах на певний термін. Театру 34 роки, в репертуарі має класичні та сучасні постановки.

Розміщується театр у будинку 1908 р., що належав українському поміщику Леонідові Родзянко. Інтер’єри приміщення виконано у стилі МОДЕРН. Разом з двома будинками обабіч цей дім складає – «Садибу дохідних будинків Л.П. Родзянка». Тому буфет тут недоречний, зате Вас зустрічають чудовою музикою.

Театр Созвездие

Вистави, як правило, короткі, тому починаються о 18:00 і через невирішені організаційні моменти при тривалій повітряній тривозі Ви можете просто не додивитись спектакль. Наприклад, повністю другий акт. Підете з театру з відчуттям незавершеності. Це пов’язано також з тим, що й метро працює до певного часу, а треба встигнути додому до комендантської години. Гроші за виставу ніхто не поверне. Якщо дадуть роз’яснення без роздратування, - будьте вдячні. Й гостьова сторінка сайту, де Ви могли б залишити свої коментарі вже давно «не знайдена або знаходиться у процесі наповнення». Залишається Facebook.

Проблеми обіцяють до кінця вересня 2022 р. усунути.

В укриття пропонують спуститися униз.

Кредит під 0%

Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки

В останній понеділок кожного місяця можуть безкоштовно відвідати вистави серед інших категорій глядачів, наступні: військовослужбовці строкової служби та учасники бойових дій.

Це право добре реалізується саме зараз, тому що вільних місць в наявності вистачає.

Балкони не заповнюються аби зручно було виводити людей в укриття, яке знаходиться на станції метро Театральна.

Якщо Ви запізнились, тоді отримаєте ложу-бенуар, з якої, до речі, дуже гарно видно. В такому випадку «покарання» перетворюється на бонус. Працює буфет.

Купол театра

Академічний театр Українського фольклору "Берегиня"

Дуже самобутній колектив ставить танцювальні вистави, серед них й з грузинським характером. І хоч приміщення невелике та схоже на провінційний ДК, службовці театру дуже уважні та ввічливі. Розсаджують військових та курсантів без метушні в рамках програми, що дозволяє займати вільні місця військовослужбовцям. Музиканти розташовуються в залі для глядачів, грають самовіддано і запально, та й сюжет добре тримає увагу глядача.

Укриття театр Берегиня пропонує в ТЦ Silver Breeze або в підземному переході неподалік.

Дорогі театрали! Пам’ятаймо, що ошатний одяг вітається та додає приємних емоцій Вам та оточуючим, а вхід до глядацької зали після третього дзвоника заборонено, так само, як фото та відеозйомка. Під час вистави всі засоби зв'язку повинні бути вимкнені або переведені у режим вібрації! Лише приємних емоцій!

Деякі факти взято з офіційних сайтів театрів.

Відгуки і коментарі

Юшицина Ярослава Юшицина Ярослава :

До речі, на сайті театру “Сузір’я” спрацьовують термінові повідомлення. Якщо слідкувати за ними, можна все ж домовитись про те, аби додивитись спектакль, перерваний через повітряну тривогу. Потрібно домовлятись про дату по телефону.