Як би Ви не вишукували напередодні мандрівки цікаві місця та у кожного складається власний неповторний маршрут. Твердження стосується не лише закордонного відпочинку, а й подорожей Україною.
Все залежить від побажань тих, з ким Ви поїхали. Бо комусь замало купання в каньйоні, а до відвідин равликової ферми на додаток слід заїхати ще й на винарню.
Сьогоднішній матеріал покаже саме такий маршрут – прогулянку заміським парком, равликову ферму, виноробню і в се це в околицях Києва, тобто один насичений день, а задовольнить потреби невеличкої компанії друзів з різними запитами та дітьми.
Отже прямуємо у напрямку Житомира, але зовсім недалечко від столиці. При дорозі, в селі Капітанівка, що входить до складу Києво-Святошинського району працює кузня "Кована скарбниця". Ковалі виставляють на огляд зовсім нетривіальні вироби, на кшталт величезного слона, земної кулі чи Термінатора та інших епічних героїв.
Заміський комплекс для відпочинку на мальовничому пляжі біля озері Два Бобри надає знижку до дня Народження або ж варто приїхати сюди на свято фарб Холі. Проте зараз не про релакс. Ми прямуємо далі, у Добропарк.
Красивий, щедро розрекламований, парк з тюльпановими та лавандовими полями масштабу сільських грядок. Фестиваль петуній запрошує до трохи неупорядкованої ще території багатьох відвідувачів, при послабленому карантині. Але, одного парку мало. Залишається відчуття емоційного голоду, наче Ви не отримали потрібної кількості сенсорних вражень. На стандартному фуд-корті обідати не варто, краще взяти із собою бутерброди, адже попереду чекає цікава екскурсія, за умови, що Ви спланували й замовили її заздалегідь. Тому від Добропарку повертаємось не трасою, а селами до с. Горбовичі на невелику сімейну ферму.
За 16 км від Києва вже два роки функціонує нетипове для України господарство – равликова ферма Jiffi з повним циклом вирощування молюсків. Такий бізнес стає все популярнішим з кожним роком і в багатьох регіонах України працюють равликові господарства – найвідоміші під Харковом, Львовом («Західний равлик») і Полтавою. Та й в Київській області вона не єдина, але дуже затишна, з неймовірно привабливою атмосферою і равликовими перегонами для молодшого покоління. Хоча й дорослі нерідко із захопленням вболівають за фаворита.
Саме місце розташувалося на пагорбах Києво-Святошинського району недалеко від житомирської траси. Своїм колоритом місцевість нагадує французьку провінцію.
Відвідувачам ферми проведе цікаву екскурсію особисто її власник, а після – до равликів пропонуються місцеві сухі вина: Каберне, Рислінг та Шардоне, надані дружньою виноробнею Cassia Wine.
Вам смішно буде почути, але для цих милих холоднокровних істот обладнують по периметру електропастуха, щоб вони не тікали. А ще наша країна експортує молюсків більше ніж сала.
В українському благодатному кліматі та екології равлики набувають особливих властивостей, за що і цінуються за кордоном. А деякі ферми виготовляють ще й косметику з їх слизу.
Годують равликів рапсом і соєю, на завершальній стадії розвитку – комбікормом з кукурудзи.
22 серпня о 17:45 на фермі буде влаштований винний тур, з відомим вітчизняним сомельє. Але якщо Ви не встигли забронювати участь в дегустації, вирушимо власне на виноробню Cassia Wine. Її добре відвідувати, комбінуючи вилазку з Добропарком і фермою, як заключний штрих. Після знімків у лаванді, саме час спробувати вишуканий делікатес у різноманітних соусах, а остаточно відчути смак насиченого подіями дня, що минає, варто з келихом холодного Меркоде.
Незвичайний день навколо столиці виходить, погодьтеся!
Умничка. Очень интересно и познавательно. Спасибо. Жду новых статей.
ВОЗМОЖНО, ПОВТОРЮСЬ:НАМЕТАННИЙ ГЛАЗ У АВТОРА-В НЕБОЛЬШОМ ПО ОБ ЕМУ МАТЕРИАЛЕ СТОЛЬКО ДЕТАЛЕЙ!
НАДО ПОВТОРИТЬ МАРШРУТ.
Чудова стаття, дякую