Як змінюється столиця на прикладі закладів громадського харчування

Дата: 06-08-2020 | 237 | 1
Як змінюється столиця на прикладі закладів громадського харчування

Раніше, зголоднілі після тотального дефіциту люди, були готові з вдячністю приймати відкриту кухню вареничної Катюша. Нове ж покоління, заохочене подорожами, прагне відкривати атмосферні місця, що передають настрій і кухнею, і інтер'єром. Сервіс в Україні, що на західній, що в Одесі, не кажучи вже про Київ, у сфері обслуговування, досяг досить хорошого, європейського рівня вже давно. Ми завзято намагаємося не помічати цього. Проте багато українців, попрацювавши за кордоном, відзначають той факт, що на батьківщині співвідношення ціна-якість перевершує багато європейських закладів.

Я опишу чого ми досягли в столиці на прикладі двох атмосферних місць з італійським ухилом та цінами, наближеними до середньоєвропейських. Наприкінці статті на Вас очікує бонус, як розважитися командою друзів і нагуляти апетит.

Буффаліно

На чудовій фотозоні фуд-корту, з гортензіями та лавандою у високих глиняних горщиках, що всередині й зовні закладів доповнюють один одного, Буффаліно, дотримується сучасних технологій. Наприклад, меню тут зчитується QR-кодом, для протирання рук приносять сухі серветки, що поринаючи у воду, перетворюються на вологі, а також присутнє колесо фортуни для виграшу призів.

В меню є страви на компанію, різноманітні піци, традиційні для Італії брускетти. Та вагомою фішкою є сири власного приготування. Прямо на місці Ви побачите холодильник з сирами, поруч з сироварнею. А стілтон тут не той, що Ви куштували в супермаркеті.

кафе Буффалино

З кави немає тут ні кайзермеланжу, ні гіл'єрмо, але капучіно приносять з різними видами цукру в незвичайній скриньці. Цукор у шухлядці... фруктовий, тростинний грудками (за солодкістю зовсім не схожий на традиційний цукор), лимонний і пудровий. Кожен з них по-своєму змінює смак напою, і Ви вже здатні радіти немов дитина, кладучи до рота, наче рафінад з дитинства, красиву скибочку, аби насолоджуватися напоєм вприсмак.

Персонал дуже дружній, професійний.

Тісто, сир і тітка Белла

Друге італійське кафе з незвичайною назвою Тісто, сир і тітка Белла де Вас привітають з днем ​​народження італійською та пригостять десертом зі свічкою, створює і в звичайні дні святковий, світлий настрій, починаючи з літнього майданчика, яскраво прикрашеного куполами різнокольорових парасольок.

На відкритій кухні доброзичливі піцейолли готують кальцоне, доки офіціант несе Вам полуничний коктейль з базиліком. Тісто дійсно відповідає тому, з якого готують піцу в Неаполі, не дарма заклад позиціонується як домашній італійський.

Декор внутри ресторана

Кредит під 0%

Бонус

Розважитися в місті до того, як сядеш пожувати, можна досить оригінальною «прогулянкою» – міським квестом. Ви реєструєтесь у грі, команда збирається в умовленому місці, на смартфон приходять завдання. Деякі локації потрібно відгадати самому на основі ребуса чи загадки, нанесеної на металі або дереві в тих місцях, які Ви щодня обходите, не помічаючи, що там ховається секрет.

Скульптура

Азарт накриває гравців вже після першого завдання, якщо рівень обраний правильно, відповідно знанням підібраної компанії. Місця розташовані один від одного не більше 600 м, тому й дітям буде не важко. Їхати нікуди не доведеться, та й інтернет в розгадуванні особливо не допоможе. Для цього в грі надаються підказки, а також працює терпляча технічна підтримка.

Питання на логіку побудовані дуже інтелектуально, тому неймовірно цікаві.

Відгуки і коментарі

Аватар