Куди повести кохану жінку на 8 березня мешканцям чи гостям Києва

Дата: 20-02-2020 | 154 | 1
Куди повести кохану жінку на 8 березня мешканцям чи гостям Києва

Серед купи варіантів, звісно, кияни хочуть обирати найцікавіші, не ті, що відвідували минулими роками. Можна безпосередньо день свята трохи розвантажити й розбавити подіями кінця лютого.

Колезі, подрузі

Якщо свята хочеться вже зараз, варто потішити близьких Венеціанським карнавалом, відвідавши кірху Святої Катерини. Це варто зробити хоча б заради чудової акустики, адже недарма там відбуваються заходи за участю камерних ансамблів, таких як «Київські солісти». А сама програма порадує Вас безумовно.

Дружині

Цікаві проекти завжди представляє Київський Планетарій. Цього разу в незвичному просторі інструментальна музика поєднається з ароматичним шоу, що покликане розслабити та надихнути. Відповідно, локація вибрана не просто так. Разом з ароматичною композицією, на купол проектуються інсталяції. Твори виконуватиме кращий учень Енніо Маріконе. Захід відбудеться також трохи раніше за 8 березня.

Первоцвет

Свекрусі

Духова та дзвонарна музика, що може краще передати заспокійливий настрій? А коли інструменти для її виконання зібрані з найглибших куточків планети, які завжди так мріялось відвідати? Уявіть поєднання болгарського кавалу з тібетськими співаючими чашами. А зараз беріть квиток до Будинку кіно й насолоджуйтесь наживо.

Коханій жінці

У театрі на Липках оригінальний вечір зі співаком із Франції Полем Манондізем «Я кохаю». Романтика прогулянки вечірнім центром у поєднанні зі звучанням віршів найвідоміших класиків-жінок у виконанні актриси Анжеліки Гирич, що доповнить французький спів, створить незабутню атмосферу любові.

Кредит під 0%

Підлеглим

Часто задля збереження здорового корпоративного духу, підвищення працездатності, влаштовуються різноманітні квести та майстер-класи. Казковим подарунком опиниться майстер-клас від вітражної майстерні у техніці Тіфані зі створення ліхтаря чи будиночка. Яскраві вироби, що наче світяться теплом, стануть добрим нагадуванням про колективну творчість.

Донечці та гостям столиці

Якщо Ви гість столиці і маєте небагато часу, можна відвідати Київський академічний ляльковий театр для знайомства з дуже красивим палацом ляльок у складі екскурсії. Усередині облаштований трон принца й принцеси, великий акваріум. Такий похід зацікавить дитину та не створюватиме прив’язки до певної дати, якщо не маєте можливості відвідати виставу, які до речі, тут є й для дорослих.

Восьмое марта

Також дітям запам’ятаються фільми про тварин у рамках фестивалю, що відбуватиметься в Будинку кіно «Байки про хвостатих». Усього 6 кінокартин покажуть життя хвостатих з різних незвичних кутів. Наприклад, що відчувають собаки, коли їх фарбують та стрижуть, намагаючись представити у вигляді абсолютно іншого героя. Це пізнавальне кіно з українськими субтитрами, навчить дечому доброму й дорослих.

Батькам

Євген Дога, відомий людям старшого віку своїм вальсом до кінофільму «Мой ласковый и нежный зверь». У вечір 14 березня особисто керуватиме симфонічним оркестром на сцені Freedom Holl. Його називають королем вальсу, адже його музика визнана ЮНЕСКО, звучала на світових сценах.

Не ігноруйте цей чудовий жіночий день, що підсилює весняний настрій. Жінки очікують не лише Ваших компліментів, квітів та солодощів. Найкраще, що Ви подаруєте – це Ваша увага.

Відгуки і коментарі

Аватар ТУРКМЕНСЬКИЙ В.В. :

В ГОДИ СОЮЗА ЕТО БИЛ ОДИН ИЗ САМИХ ОЖИДАЕМИХ (МУЧИТЕЛЬНО) ПРАЗДНИКОВ:ЧТО ПОДАРИТЬ? И—МОРЕ ЦВЕТОВ!
В СВОЕ ВРЕМЯ 8МАРТА СДЕЛАЛИ ВИХОДНИМ ДНЕМ И ЗРЯ. ТАК ШИРОКО НЕ ОТМЕЧАЛСЯ В КРУГУ КОЛЛЕГ НИ ОДИН! «ПРОФЕССИОНАЛЬНИЙ» ПРАЗДНИК.
ПУСТЬ БУДЕТ ОН ТАКИМ И ДАЛЬШЕ:РАЗ В ГОДУ МУЖЧИНИ СТАНУТ ТАКОВИМИ НА ВСЕ 1000%!