Незвичайна пропозиція. До 14 лютого в Києві

Дата: 04-02-2020 | 165 | 1
Незвичайна пропозиція. До 14 лютого в Києві

Запитують усі, що є любов?
Можливо вірус, що псує нам кров.
Можливо хворобливе відчуття
Уяву що бентежить без пуття.

 Ні, це не так, повірте, ні…
Це квіти, що співають навесні
Це гомін річки, це гірський потік.
Це вітер у волоссі, що утік.

 Це біль розлуки і печаль чекань
Це стукіт серця, смуток від страждань.
Це  крила ніжні, що зросли в мені
Це очі милої, щасливі, не сумні.

 Що є любов? Запитую у всіх.
Можливо зранку – це дитячий сміх…
Можливо корабель, що шторм несе
Любов – або нічого, або ВСЕ!

Автор уточнюється

Хоч київський фунікулер й дарує безкоштовний проїзд за обійми та поцілунки, свято Всіх закоханих не можна вже сприймати виключно через призму традиційного кохання чоловіка і жінки. Важливо зізнатись також у коханні своїй сім'ї, батькам, сусідці, колезі.

Столиця з такої нагоди пропонує божевільний вибір подарунків, впору заплутатись. Але ми ж то знаємо: найяскравіше запам'ятовуються емоції.

Кав'ярні-читальні

Здивувати квестом кав'ярнями, влаштованими і як книжковий магазин, і за призначенням, вийде що дівчину-інтелектуалку, так і досвідчену тусовщицю. Світським жінкам теж іноді хочеться затишку. З цим якраз й справляються на вищому рівні подібні заклади. Відкриваються вони як книжкові кафе від відомих видавництв (Старого Лева, Фоліо), так і за типом літературного кафе з цікавими книжковими новинками.

Кавова карта продумана також для й тих, хто не п'є з якихось причин кави, тому дуже зручно повести своїх чад в таке прекрасне свято, довівши їм в черговий раз, як сильно Ви їх любите. Доводити є чим, адже і стелажі з дитячими книгами в таких кав'ярнях є, як і тортики.

Кафе-библиотека

Один з відомих закладів раз на тиждень навіть дарує безкоштовно какао школяреві, котрий покаже щоденник з найвищою оцінкою. Акція триватиме до кінця навчального року.

Не всім зі старшого покоління ця хитромудра ідея поєднати чашку кави з хорошою книжкою поза межами дому, спаде на думку, тому Ви відкриєте їм таким подарунком дивовижний світ.

Крім того, й чоловікам є куди піти: до літературних пабів!

Шоколад

Дівчата не перестали любити квіти, шоколад та діаманти. Коли Ви приходите на шоколадну фабрику (Roshen), сама екскурсія триває недовго, що оцінять мами з маленькими непосидючими дітьми. Все влаштовано настільки сучасно й технологічно, а наприкінці Вам пропонують особисто зібрати коробочку під солодощі, які дарують на місці. Картинку для упаковки вибираєте будь-яку, виходить оригінальний подарунок. Другий варіант – Львівська майстерня шоколаду в Києві.

Шоколадные инструменты

Порадувати різнокольоровими льодяниками в Майстерні карамелі слід всю сім'ю, оскільки процес виготовлення весело представлений на майстер-класі. Для всіляких смаків у красивих баночках, маршмеллоу, квітів і котиків на паличці, використовуються натуральні інгредієнти.

Магазин карамели

Пісочна анімація

Останнім часом серед всіляких шоу популярними стали надзвичайно зворушливі пісочні шоу. Можливо тому, що народжується шедевр на Ваших очах, живе недовго, і відразу перетворюється на новий.

Ви можете сходити як на готову пісочну анімацію (Будинок Кіно), так і замовити малювання піском за особовим сценарієм. Природно, до свята Всіх закоханих, замовляти потрібно заздалегідь.

Кредит під 0%

Фламенко, танго, вар'єте

До слова, прекрасним завершенням дня, коли діти, дружина й батьки вигуляні, для чоловіків стане видовищне вар'єте (Caribbean Club). Така програма на межі запам'ятається колегам надовго і буде розпалювати коханого чоловіка багато тижнів потому.

Лайт-варіант - спільний похід на пристрасне фламенко (Центральний будинок офіцерів) чи танго (Планетарій, Національний палац мистецтв України). Як правило, навіть у маленькі зали приїжджаю світові зірки цих напрямків. Виступи завжди емоційні та яскраві, ніби особисто побували в Іспанії або Латинській Америці.

Живопис, гобелени про кохання

Майстер-клас: Арт-побачення (Арт-майстерня Будинку МК). Ви зможете подарувати картину, намальовану власноруч коханій людині або влаштувати оригінальне побачення за малюванням. Також художниця представить презентацію полотен про кохання.

Так само Ольга Пілюгіна, авторка гобеленів (Національний музей українського народного декоративного мистецтва) з Решетилівки приділить увагу любові у власних витворах.

Крім усього згаданого, не забуваймо про класичні концерти, заходи, що масово влаштовуються до 14 лютого.

Відгуки і коментарі

Аватар Сергій :

Дякую за корисну і цікаву інформацію. Обов’язково скористаюсь однією із цих пропозицій.