Осінні анонси прогулянок Києвом

Дата: 24-09-2021 | 247 | 2
Осінні анонси прогулянок Києвом

Незважаючи на можливе наближення нового локдауну, в Києві все ж варто постаратися встигнути відвідати яскраві заходи. Адже восени потрібно належним чином запастися позитивними емоціями не менше, ніж вітамінами.

Площадь с фонтанами

Второваною стежкою

Отже, наш шлях знову лежить від метро Арсенальна, адже після реновації на площі заграли фонтани і відкрились двері багатьох цікавих закладів. Наприклад, ми починаємо свою прогулянку з густого гарячого шоколаду-мікс (чорний, білий, молочний) в Майстерні шоколаду. Поки температура повітря дозволяє комфортно перебувати на літній терасі, Вам подадуть і плед, і навіть склянку окропу для зігріву рук.

Роскошные платья

Шукаємо Бутишів провулок, це зовсім недалеко і ось перед нами щось цікаве в Києві, - Музей костюма і стилю - Victoria Museum. Є відмінний лайфхак: йдіть з чоловіком, чи то другом чи колегою, й мило посміхаючись, просіть квитки для пари. Вони дешевші. В даному випадку, представники сильної статі не постраждають, їм також вдасться відкрити для себе багато нового. Як розповідає в аудіогіді господиня цього музею, Вікторія Лисенко, він, до речі, приватний, жодна людина, не вийде з цього закладу колишньою. Знаючи, як влаштована конструкція корсета та про відсутність в ті часи каналізації, Ви іншими очима дивитиметесь навколо.

Сама будівля стильна, всередині дружня атмосфера, красиві й цікаві експонати. Також вас порадує табличка про те, що туалетна кімната відзначена сертифікатом «Best WC» від Миколи і Марини Богданенко, засновників Музею історії туалету та примірка капелюшків і суконь на спеціально освітленому подіумі фотозони.

Сертификат качества

Можливо, після цього, у Вас виникне бажання відвідати й сам Музей історії туалету на базі магазину сантехніки поряд з метро Кловська (вул. Рибальська, 22). Ще раніше музей приваблював нетривалою, проте цікавою екскурсією, де описана побутова культура та гігієна Європи. Зараз же, крім найбільшої колекції сувенірних унітазів у світі, що удостоїлася книги рекордів Гіннесса, додалися костюмовані ігрові екскурсії та захоплюючі лекції, квести і виставки. До речі, музей був приєднаний до Via Regia, довшого та найстаршого сухопутного шляху між Східною і Західною Європою, про який згадувалося у статті про Радомишлянський замок.

Кредит під 0%

Власне, анонси

Перегукуючись з Музеєм Вікторії, слід пам'ятати, що на Handmade-Expo Осінь 2021 на Броварському проспекті, 15, буде представлена ​​«Вишивка в одязі видатних українців», а також колекція «Український офіс». Це показ сучасного одягу, прикрашеного елементами не лише української, а й кримськотатарської вишивки.

Спікери презентації - Оксана Костянтинівська, старший науковий співробітник Музею видатних діячів української культури; Марина Олійник - науковий співробітник Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України.

Захід розпочнеться о 17:30, участь безкоштовна.

Композиция из хризатем

З 01 жовтня відкривається Щорічний фестиваль хризантем у Печерському ландшафтному парку «Співоче». На сучасному фудкорті не так давно висадили кулясті катальпи, дерева, родом з Китаю. Влітку вже можна було спостерігати їх чудове цвітіння.

Відгуки і коментарі

Аватар
Юшицина Ярослава