Парк Нова Софіївка в Умані – чим порадує нова локація шанувальників подорожей

Дата: 05-08-2020 | 315 | 2
Парк Нова Софіївка в Умані – чим порадує нова локація шанувальників подорожей

Оскільки з червня 2020 року з десятої години вечора тривалістю 4 хвилини з перервою в 11 хвилин починає працювати 3D-мапінг шоу “Душа лісу”, то саме час зарядитись на осінь позитивними емоціями, спланувавши насичений візит на Черкащину. Отже, відправляємось до Умані, де навпроти входу до історичного дендропарку Софіївка, відкрився новий парк в азійському стилі, проте частину його займають фігури української міфології у відповідному антуражі. 

Домик для детей

Оскільки новий парк цікавий в сутінках, коли кожна скульптура, інсталяція, підсвічуються, дуже бажано відвідати спочатку класичну «Софіївку», адже там майже завершено облаштування водоспадів – чудова фотозона! У цій поїздці Ви отримаєте більше, ніж заплановано та більше, ніж очікуєте.

Водопады

У «Новій Софіївці» Ваш внутрішній перфекціоніст звеселятиметься, оскільки тут облаштовані за всіма правилами японського дизайну, альтанки для відпочинку та медитацій – місця для заспокоєння від щоденних стресів. Красивий червоний місток перекинуто через озеро з карпами кої. Тут Ви помилуєтесь різноколірними панно з мозаїки у японському стилі та традиційним садом каменів.

Це все доповнюють яскраві сезонні клумби й неймовірний липовий аромат з липової алеї у сезон.

Клумбы в парке

На невеликій території розмістився навіть дитячий майданчик, а неподалік від нього – хата-читальня. Це вже перехід до українського архітектурного мистецтва, що так само присутнє в парку у вигляді розкішно розмальованої української садиби, водяного млина та відповідних господарських приміщень – яскравих представників облаштування українського побуту.

Варто скористатись можливістю й поспівати у дитячому караоке.

Японская беседка

Нова Софіївка працює до опівночі. А ще є у місті й свій світлодинамічний музичний фонтан під назвою «Перлина кохання», що завершує роботу о 22:30. Починаючи з п’ятниці та на вихідні, транслюються різноманітні шоу.

До всього, на День Незалежності тут відбувається Музично-мистецький оpen-аir «Шіді Ріді Фест», а 07 жовтня – у рамках Дня міста, Фестиваль історичної реконструкції «Лицарський турнір».

Разрисованная изба

Випити ж кави чи перекусити можна й не віддаляючись від природної краси національного значення. Зовсім поруч на пагорбі розташований готель-музей з білосніжними грецькими скульптурами та просторою терасою.

Отже, Умань нікого не залишить байдужим, більш того, запалить нову іскру романтичного кохання у пар, котрі ризикнуть приїхати з будь-якого куточка України у ці непрості часи.

Відгуки і коментарі

Аватар
yasya310