На жаль ще багато хто з Вас недостатньо інформовані й натхненні, аби зануритися в авантюру самостійних подорожей.

А втім такі подорожі в сукупності з орендою авто мають безліч незаперечних переваг:
- Це простіше, ніж Вам здається! Іноземці підтримують туризм з усією відповідальністю, тому зацікавлені в тому, аби Ви почувалися комфортно, як на дорозі, так і за кермом. Наприклад, в Греції дуже цікава платна дорога з частими довгими тунелями (по 6 км), обладнаними годинниками, термометрами, вогнегасниками та номерами телефонів служби порятунку. При цьому ціни на оренду цілком демократичні, і в багатьох країнах можна розраховувати на вартість оренди близько 15-20 євро на добу.
- У будь-яку, навіть найкоротшу подорож, ми беремо з собою рюкзак або сумку з необхідним. Та поступово вони наповнюються ще й сувенірами. А якщо у Вас за планом 4 країни поспіль? У такому випадку дуже зручно возити намет, казанки, інше обладнання в межах однієї країни в авто, перетягуючи лише в літак/потяг.
- Хочеться подивитись більше за коротку поїздку. Вихід є! Беремо в оренду автомобіль і переносимося не тільки з Єрусалима в Тель-Авів, а й з одного острова на інший (так, так, за допомогою порому).
- Романтика. Кілометри доріг, множать час, проведений в подорожі вдесятеро, роблять його більш насиченим, яскравішим, різноманітнішим.

- І уяві тих, хто подорожує за допомогою турфірм, Туреччина певно явиться Мармарісом, Бодрумом, Сіде, Стамбулом. Взявши машину напрокат, якість відкриттів нового істотно доповниться нетуристичними стежками: крім Стамбула можливо поглянути не стільки на Паммуккалє, як на гірське озеро Сальда, після чого відправитись на курорт в Алачаті або Кушадаси, де полюбляє відпочивати забезпечене місцеве населення.

- Враження, фото для Instagram. Візьмемо ту ж Туреччину. Авіасполучення настільки зручне, що дозволяє літати кожен раз в нову частину країни. Тому більшість і потрапляють в регіон Чешме, де знаходяться вищеназвані елітні курорти через Ізмір. Але Ви тільки уявіть, здійснюючи переїзд зі Стамбула в інший кінець, Ви ламаєте стандартні уявлення: новим фото під гранатовим деревом захоплюватимуться не лише друзі, а й Ваші фолловери.

- Як росте бавовна чи достигають мандарини ми також не спостерігаємо щоразу на полях України. Тим паче такі знімки додають життєрадісності похмурим зимовим днем.


Не дарма в цій статті згадані і Греція і Туреччина. Така різноманітна мандрівка стала можливою завдяки зручній і недорогий оренді авто. Це дозволило подивитись більше цікавинок за той самий термін, що планувався на одну країну, але за допомогою громадського транспорту. І в давні часи люди здійснювали далекі подорожі, що вже нам лінуватись!