Розважаймося задешево в столиці

Дата: 27-01-2020 | 204 | 1
Розважаймося задешево в столиці

«Мешкаючи в столиці ти повинен відчувати це щодня»
(чи то Нікас Сафронов чи Шерлок з фільму)

Проживаючи у великому місті, часто, ми не вміємо використовувати всі його можливості. Особливо, це стосується розваг. Вважається, що дешево кудись сходити не вийде. Це частково справедливо, якщо є діти. Але за певного ентузіазму, можна організувати насичені, пізнавальні прогулянки, відкрити для себе історію міста чи історію створення бренду/вулиці/будівлі, не витративши при цьому 500-1000 грн.

Музика

Для прикладу, чудово відвідати ввечері з  коханою людиною органну залу у костьолі святого Миколи, узявши квитки за 50 грн. Оскільки, зараз мало молоді приділяють увагу таким камерним концертам живої музики, люди ж похилого віку в принципі мало виїздять з дому через стан здоров’я, то працівники з розумінням поставляться до вашого бажання пересісти на ближче до сцени вільне місце. Те ж стосується й Національної філармонії (найдешевший квиток – 70 грн.) чи театру оперети (різні святкові концерти – від 120 грн.).

Кирха святой Катерины

У кірхі святої Катерини час від часу відбуваються культурні події, достойні Вашої уваги. Акустика там чудова, квитки від 150 грн., та присутній невеличкий орган.

Ляльковий театр та цирк

Що стосується лялькового театру, розвага, яка добре підходить дітям, та й буде приємною гостям столиці, вартість деяких вистав становить усього 80 грн. Емоції Вашої дитини будуть безцінними. У цирку, який незабаром відмовиться від залучення тварин у своїх виставах, за 150 грн. можна придбати квитки на хороші місця, втім є й дешевші.

Кукольный театр

Кредит під 0%

Екскурсії

Неймовірно цікаві пішохідні екскурсії, зважаючи на теплу зиму, стартують від 120 грн. із зацікавленими екскурсоводами (ті ж Таємниці київської Швейцарії), проїхатись з Києвом Трамвайним у добре опалюваному екскурсійному трамвайчику також коштуватиме від 150 грн., де Вам розкажуть моторошні, та водночас захопливі історії про аварії, катастрофи, віруси, трагедії за участю електротранспорту.

Вхід до Шоколадного будиночку на деякі виставки й взагалі безкоштовний, а інтер’єри, як і сам історичний будинок – розкішні.

Шоколадный домик

Тож хіба не чудово відкривати для себе не лише відомі дорогі заходи, а й похвалитися друзям тим, що Ви дійсно вмієте зануритись у столичну атмосферу?

До речі, за тих же 120 грн. ви зможете залишити дитину з нянею лише на 1 годину. Дорогі бабусі, не сидіть вдома! Виходьте з онуками. Це те, що вони згадуватимуть й в дорослому житті, а не чергову китайську іграшку.

Ціни вказані станом на 01 лютого 2020 р.

Відгуки і коментарі

Аватар