7 принципів мислення багатих і бідних людей, що дозволяють одним багатіти, а іншим розорятися

Дата: 27-11-2019 | 457 | 0
7 принципів мислення багатих і бідних людей, що дозволяють одним багатіти, а іншим розорятися
Чому одні люди живуть удосталь, а іншим грошей не вистачає навіть на їжу? Можна по-різному ставитися до грошей, але кожна людина зобов'язана навчитися розпоряджатися ними. Навіть якщо людина опинилася в безвихідному становищі, у нього кілька кредитів, але він не в змозі платити навіть відсотки по них, то вихід з ситуацією обов'язково знайдеться!
В голову практично кожної людини хоча б іноді приходять думки про багатство. Але проблема полягає в тому, що багато людей не погоджуються заплатити ту ціна, яка дозволила б в підсумку їм стати багатими і щасливими. Ці люди вважають за краще нічого не робити і постійно виправдовуватися, адже в іншому випадку їм довелося б почати планомірно поліпшувати свій добробут. А скаржитися дійсно простіше. Давайте розглянемо найважливіші відмінності багатих людей від бідних.
  1. Бідна людина постійно звинувачує у всьому оточуючих. Він скаржиться на несправедливість життя. Звинувачує батьків в тому, що ті не змогли дати їм необхідну освіту і забезпечити стартовим капіталом. Багата людина звалює всю відповідальність за свої дії на власні плечі. Навіть якщо він втрачає в Угоді деяку суму, то не звинувачує нікого іншого. Адже це він прийняв рішення вкласти гроші саме в цей актив, навіть якщо при цьому звертався за консультацією до інвестиційних радників і аналітикам.
  2. Бідна людина щиро вважає, що для отримання навіть невеликого багатства потрібно дуже багато працювати. Гарувати до сьомого поту. Він настільки занурений в даний процес, що йому навіть ніколи зупинитися і трохи подумати. Забезпечена людина постійно відшукує нові способи вкладення коштів, які дозволять їм заробляти ще більше грошей, але при цьому робити якомога менше зусиль.
  3. Поки бідняк лише мріє про те, що зуміє отримати жадані мільйони, багата людина постійно діє. Він намагається відшукати нові способи збільшення розміру свого капіталу. Чим більш досвідченим інвестором він стає, тим вигідніші інвестиції здатний робити.
  4. Забезпечена людина розуміє, що справжні гроші заробляються тільки розумом. Його завдання - відшукати ідею, оцінити ризики, зібрати команду і втілити свою ідею в життя. Далі він вважає за краще відійти в сторону і спостерігати за тим, як його команда заробляє для нього гроші. Бідна ж людина вважає, що гроші можна заробити виключно своїми руками. Він отже вже досить довго думав, поки навчався в школі. Зараз настав час трохи попрацювати. А якщо грошей не вистачає, то можна знайти і другу роботу.
  5. Бідна людина занадто сильно дбає про те, щоб його гроші були в повній цілості. Як їх зберегти? Потрібно терміново їх витратити на що-небудь. Отримав премію? Потрібно терміново купити новий телевізор. Не вистачило трохи грошей? Але для цього ж є кредитна картка! Подумаєш, доведеться трохи переплатити у підсумку, за пару років він зможе повернути гроші назад в банк. Зате вже сьогодні можна буде ввечері повалятися на дивані і подивитися футбол на широченному екрані. А в цей час забезпечена людина знаходить вигідні інвестиції і вкладає гроші в них. Але і він звертається до банкіру за кредитом, тільки використовує він цей кредит не на задоволення власних потреб, а на створення додаткового джерела прибутку.
  6. Бідна людина постійно перебігає з однієї роботи на іншу. Він щиро вважає, що новий роботодавець вже точно почне краще про нього піклуватися. Стане платити більше, а вимагати буде менше. Багата людина усвідомлює, що у кожної людини в добі тільки 24 години. Можна працювати по 12, 15 і навіть 20 годин поспіль без відпочинку і сну. Але якщо хочеться більше заробляти, то потрібно прагнути не більше працювати, а наймати професіоналів, які стануть невтомно виконувати всю роботу за тебе. Чим більше людей ти наймеш, тим більше годин за добу вони будуть замість тебе працювати. А тобі лише необхідно обмінювати їх працю на ту малу частину грошей, які вони ж для тебе заробляють.
  7. Якщо на бідну людину несподівано звалюється багатство, то він досить швидко і бездарно починає його марнувати. Багаті люди не прагнуть грати в лотереї, а в казино вони ходять лише для того, щоб відпочити і витратити трохи грошей. Вони розуміють, що справжні капітали потрібно збивати іншими способами. Але якщо їм вдається при цьому отримати виграш, то вони і його неодмінно вкладуть в якесь вигідне дільце. Навіщо ж добру пропадати?

Відгуки і коментарі